Svatební služby Alibra

SVATBA V CHORVATSKU BEZ STAROSTÍ

 

Organizujeme romantické svatby v Chorvatsku pro občany jakékoliv národnosti, bez provizí a skrytých poplatků, přímo z Chorvatska! Váš právně platný či jen symbolický svatební obřad v Chorvatsku u moře se může konat v jakoukoliv roční dobu, na místě, jaké si sami vyberete – Svatba v Chorvatsku na míru – nebo dle vybraného svatebního balíčku např.: v luxusní vile, restauraci, hotelu, na pláži, na lodi, na ostrově, na matrice, v soukromém či veřejném parku, v těsné blízkosti moře…

 

Pro Vaši svatbu v Chorvatsku připravíme a zajistíme vše potřebné, i do 14 dnů.

Můžete přijet i pouhé 2-3 dny před termínem svatby.

Svatba v Chorvatsku u moře

Svatba v Chorvatsku u moře

Organizujeme právně platné civilní svatby - heterosexuální i homosexuální, symbolické svatby, svatby na klíč (svatba na míru) a svatební hostiny... Svatby a oslavy v Chorvatsku organizujeme na základě Vašich přání a představ. Můžete si objednat jednotlivé svatební služby nebo výhodný svatební balíček, který je možno libovolně doplnit a kombinovat.

Oslavy, hostiny, HappyBye...

Oslavy a hostiny v Chorvatsku organizujeme na základě Vašich přání a představ. Můžete si objednat jednotlivé služby nebo výhodný balíček, který je možno libovolně doplnit a kombinovat.

 

Navštivte naši Facebook stránku

Navštivte náš svatební web a zjistěte více